fbpx
O nás
Jsme oficiální distributor inovativních nanotechnologických výrobků Hendlex pro Českou republiku
Nanotechnologické povlaky a nátěry jsou určeny pro ochranu nejrůznějších povrchů před nepřiznivými okolními vlivy a/nebo dodávají povrchu další vlastnosti (lesk, matový efekt, jemnost aj.). Nanotechnologie se dostávají z laboratoří do běžného života. Nano nátěry se staly z neviditelných viditelnými, a to jako ochrana povrchů před vlhkostí, špínou, mastnotou a dalšími vlivy.

O nás

Společnost euromotors corporation s.r.o. je oficiálním distributorem inovativních nanotechnologických výrobků HENDLEX na území ČR.

Společnost euromotors corporation s.r.o. je otevřena spolupráci s dalšími podniky.

Máme několik programů spolupráce a jsme ochotni nabídnout výhodné podmínky dodání produkce Hendlex, a to jak pro naše dealery, tak pro naše partnery.

Můžeme dodávat nátěry založené na nanotechnologii pro potřeby vašeho podnikání a za účelem následného prodeje fyzickým či právnickým osobám, můžeme také implementovat nano nátěry do vašeho výrobního procesu.

Naši obchodní partneři používají výrobky Hendlex a jejich komponenty v nejrůznějších oblastech: automyčky, chemie pro automobily, hotely a penziony, úklidové firmy, cihelny a sklárny, aj.

Rádi našim zákazníkům poradíme a vždy pro ně hledáme nejlepší řešení. Úspěchy našich zákazníků jsou pro nás důležité, vážíme si partnerských vztahů a hledáme spolehlivé a dlouhodobé partnery.

Pokud se zajímáte se o nanotechnologické výrobky HENDLEX a chtěli byste s naší firmou navázat spolupráci, vyplňte kontaktní formulář a my se s vámi v co nejbližší době spojíme a probereme možnosti spolupráce.

O výrobci Hendlex

JSC Baltic Nano Technologies je technologicky vyspělou společností, která sídlí v Litvě, kde vyvíjí a vyrábí výrobky na ochranu povrchů založené na nanotechnologii.

Společnost byla založena v roce 2007 a od té doby představila na trhu celou řadu inovativních výrobků HENDLEX. Tyto výrobky mají chránit nejrůznější povrchy před nepřiznivými okolními vlivy.

Touha po vytvoření nejlepších produktů na ochranu povrchů se zaměřením na ochranné nátěry a povlaky byla nejsilnější motivací našeho týmu po celá leta výzkumu. Jsme inovativní společností, která se řídí principy poctivé spolupráce s našimi klienty.

Našim cílem je vyvíjet a vyrábět inovativní produkty určené pro ochranu povrchů, radit našim klientům v otázkách nanotechnologií a poskytovat odborné služby široké škále zákazníků. Všechny úspěchy společnosti jsou výsledkem vytrvalosti, odhodlání a cílevědomého úsilí našeho týmu. Věříme, že investice do lidí a jejich dovedností je investicí do rozvoje našeho podnikání.

Logo HENDLEX odráží historii vývoje našich výrobků, pouto s našimi zákazníky a jejich důvěru, která vytváří silnou image HENDLEX. Představuje tvrdou práci a úspěch, kterého bylo dosaženo velmi rychle. Výrobky HENDLEX vznikají za použití nejmodernějších přístupů, proto vykazují vysoké výkony a vydrží déle.

Služby poskytované výrobcem / společností JSC Baltic Nano Technologies:

- Výroba produktů založených na nanotechnologii
- Používání nano komponent při výrobě dalších výrobků
- Technologická řešení pro podniky používající nanotechnologie
© All Rights Reserved 2018, Baltic Nano Technologies
Euromotors corporation s.r.o.
envelopesmartphonecross-circletext-align-left
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram